Не так давно вышла новая версия Linux Mint 18.2 Sonia, и я решил обновиться, тем более что "под убил" свою 18.1 частыми эксперементами с компиляцией и "перебором" необходимых библиотек для неё. Я это сделал без команд терминала. Понимаю, что какая-то часть пользователей Линукс "застёгнута" на использовании терминала, и бла, бла, бла, но не открою великий секрет, если скажу, что управляющая программа для обновлений даёт ядру системы те же команды, что и вы, через терминал. В конце концов, мы живём в 21-м веке, и на этапе использования консоли "всегда и везде, Торнальд не одобрит" не стОит... Итак, пока лютые поборники терминала пошли пить валериану, мы откроем программу обновлений:
Картинка:
Знімок екрану_2017-08-12_06-20-05.png
Затем выберем "Змiни" (по-русски это "Правка") и увидим пункт "Обновиться до новой версии" Нажимаем, и видим сервисное меню. Жмём
Картинка:
Знімок екрану_2017-08-08_22-25-08.png
Как видим, не хватает пакета, и мы жмём, чтоб установить его.
Картинка:
Знімок екрану_2017-08-08_22-25-35.png
После этого ждём, пока скачаются все пакеты.
Картинка:
Знімок екрану_2017-08-08_22-26-57.png
Картинка:
Знімок екрану_2017-08-08_22-53-39.png
Всё, видим, что программа окончила это задание, и предлагает перезагрузиться.
Картинка:
Знімок екрану_2017-08-08_23-01-08.png
После перезагрузки вас встретит ваша система в полностью актуальном состоянии, в котором и должна быть-в обновлённом. Также напомню, что перед обновлением системы следует сохранить все важные файлы в месте ином, чем жесткий диск вашего компьютера. на этом обновление закончено. Для любителей "всётакитерминала" даю список команд:
Позвонили с каких-то "быстроенег", и сказали, что я, оказывается. стал поручителем по займу денег Я не отрицал, мне оправдываться не в чем, меня это даже забавляло Какие-то нелепые угрозы, глупости, и прочий коллекторский бред. Но потом эти шлемазлы поставили меня на автодозвон Подняв звонков 5, я понял, что это надо искоренять. И решение оказалось простым. Дело в том, что для своих обзвонов коллекторские агенства применяют онлайн-сервисы, где за деньги арендуется сотня-другая онлайн номеров, и путем перебора, с разных, атакуется телефон "жертвы". Но у этих номеров есть кое что общее. Первые три цифры номера. У меня это были "251 .. .. " Вот их то и будем блокировать. Для этого не надо сторонних программ. Эта функция есть в вашем телефоне с Android.
1. Открываем список вызовов. Внизу слева жмём на "решетку". 2. В меню выбираем "Черный список", и в черном списке нажимаем "+" 3. Нажимаем "Добавить префикс". Вносим первые цифры досаждающего номера, и сохраняем вверху справа.
Всё. Список заблокированных вызовов набрался около 50, и коллекторы перестали делать попытки звонить, ибо все их попытки сбрасывались. Помог? Переходите на главную сайта, пресоеденяйтесь к общению http://tef.co.ua/
Проверяю сейчас ее работу на сабсильвере и первая проблема которую наблюдаю, так это:
Пытаюсь фото вставить в сообщении темы. У меня при вставке ББ-кода -галерея - Вылетает вместо изображения миниатюра с запретом: http://joxi.ru/1A5zq3YIN79YrE
Говорит не авторизованы для просмотра фото?
Права вроде выставил. Даже когда как админ вхожу, все равно действует это нехорошее дело?
На схід від Месопотаміі розташоване велике Іранське нагірря, оточене з усіх боків гірськими хребтами. Спочатку, на тих землях тисячі років існувало царство Елам, а з кінця 8 ст. до н.е. його замінила молода держава Мідія. Саме тут, в середині 6 ст. до н.е. і з`явилась держава Персія, яка швидко розрослася до імперіі. Зараз на цьому місті знаходиться сучасний Іран. На півночі стародавня Персія межує з Каспійським морем, на півдні-з Перською затокою. В Ірані посушливий клімат, та мало річок. Де не де у степах та безводних пустелях трапляються солоні озера. Здавна там кочували племена мідійців та персів. Вони займалися скотарством-розводили табуни коней, отари овець і верблюдів. Мідійці перші почали вирощувати люцерну, як харч для коней. Хоч перші згадки про Персію, як союз родових племен під приводом династії Ахеменідів розпочінаються з ассирійських літописів, сама назва "Персія" була придумана греками. Дивлячись на руїни палаців і царських гробниць, можна собі уявити велич, силу й багатствоМідо-Перської імперії. При своєму розширенні Персія зберігала культурні звички, мову, письмо та мистетво загарбленнних народів.
1. Становлення та розвиток Перської імперії В середині 6 ст. до н.е вождь одного с перських племен, Кір, оголосив себе царем. Він і заснував велику Перську державу (державу Ахеменідів). Вона проіснувала з 550 до 330 рр. до н.е. За короткий час Кір завоював багато країн та народів, зокрема, Віменію, Лідію (Туреччина), і Вавілонське царство. В наслідок завоювань Кіра, та його наступників, утворилось величезне Перське царство. Воно простягнулося від річки Інд на сході, до Середиземного моря на заході. Нова держава обʼєднала в собі багато племен та народів, ставши Імперією, або східною діспотією. Між різними областями великої держави було прокладено широкі рівні дороги, вимощені камінням. Ними вдень і вночі мчали гінці з царськими наказами. Через кожні 20-30 км був двір для заміни коней. Перси мали чотири столиці: Екбатами, Пасаргади, Сузи та Персеполь. Символом могутності й величі держави АхеменІ-дів було місто Персеполь, збудоване Дарієм І. Заснований Дарієм I у 518 р. до н. е., Персеполь був столицею імперії Ахеменідів. Він був споруджений на величезній терасі, наполовину штучній і наполовину природній, де «Цар царів» створив вражаючий палацовий комплекс, натхненний шедеврами з Месопотамії. Значні розміри і художня якість монумен- тальних руїн роблять цей комплекс унікальним археологічним об'єктом. Перська держава по території перевершила всі раніше існуючі держави Стародавнього світу і стала імперією. Володіння Персії в результаті завоювань Кіра і його сина простягалися від Єгипту до Індії. Завойовуючи країну, Кір не зазіхав на звичаї та релігію її народів. До титулу перського царя він приєднав титул правителя підкореної країни. Головна доблесть персів — це мужність. Після воєнної доблесних вважається великою заслугою мати якмога більше синів. Тому, в кого найбільше синів, цар щороку посилає подарунки. Немає нічого гіршого для персів, ніж брехати, а також робити борги. У річку перси не плюють, рук вони також не миють у річці й нікому не дозволяють цього робити. До річок взагалі персиставляться з великою пошаною.
2. Розвиток культури Персії Перська імперія мала кілька столиць: древнє місто Сузи, колишню столицю Мідії Екбатани, побудований Кіром місто Пасаргади. Перські царі подовгу жили у Вавилоні. Але головною столицею був Персеполь, зведений Дарієм I. Тут "цар царів" урочисто святкував зустріч персидського нового року, який відзначався в день Зимового сонцестояння. У Персеполі відбувалася коронація. Сюди на кілька тижнів у році з'їжджалися представники всіх провінцій, щоб вручити цареві багаті дари. Персеполь був побудований на штучній платформі. У царському палаці знаходився величезний тронний зал, де цар приймав послів. На стінах, що піднімаються обабіч широких сходів, зображена гвардія "безсмертних". Так називалося добірне царське військо, що налічувало 10 тисяч вояків. Коли один з них гинув, на його місце негайно заступав інший. "Безсмертні" озброєні довгими списами, масивними луками, важкими щитами. Вони служили "вічної" охороною царя. Персеполь будувала вся Азія. Про це свідчить стародавній напис. У великих містах – Вавилон, Екбатани, Мемфіс і дру – також з’явилися царські канцелярії. До складу канцелярій входили писарі і чиновники. Запровадився облік податків, податей і навіть подарунків, велася царська листування. Дарій ввів нову систему податей: кожна сатрапія платила зафіксовану суму податей, яку складали виходячи з родючості грунтів, кількість чоловічого на- селення і т.д. перси не платили грошові податі, але поставляли продовольство. Система подарунків тепер не носила добровільний характер – їх розмір був теж суворо зафіксований.